Hakkımızda

Hakkımızda

Soft Ajans Web Tasarım olarak; sizlere web sitesi tasarımı, e-ticaret sitesi, dijital pazarlama, grafik tasarım, sosyal medya yönetimi ve internet reklamcılığı konularında profesyonel çözümler sunarak, sizi rakiplerinizden daha farklı ve üstün bir konuma getiriyoruz. En yeni trendleri ve teknolojileri yaratıcı fikirlerle destekleyerek dijital dünyada size bir imza oluşturuyor ve teknik alt yapıdan tasarıma kadar pek çok alanda özgün ve başarılı işler, yaratıcı web siteleri ve tasarımları sunuyoruz.

Kurumsal kimliğinizle markanızı oluşturan bütün unsurların birbiri ile ilişki içinde olduğuna ve bu unsurların birbirinden ayrı tutulamayacağına inanarak çalışıyoruz. Yenilikçi ve bütünleyici fikirlerimiz ışığında ortaya çıkardığımız özgün web sitesi tasarımlarından, sosyal medya ve internette yer alan reklamlara kadar markanızı tamamlayan pek çok alanda sizler için hizmet veriyoruz.

web tasarım ankara

Vizyonumuz

“Tam Hizmet Ajansı” mantığıyla çıktığımız yolda, müşterilerimizin web sitesi tasarımı, kurumsal kimlik, kreatif konsept hazırlama, SEO danışmanlığı, grafik tasarım, e-ticaret ve dijital pazarlama alanlarındaki ihtiyaçlarına en yeni teknolojilerle harmanladığımız yaratıcı tasarımlarla çözümler üretiyoruz.

Neden Biz?

Soft Ajans; web tasarım, e-ticaret sitesi, yazılım ve dijital pazarlama alanlarında uzman, deneyimli ve profesyonel bir ekip tarafından Ankara’da kurulmuştur. Kurumsal web sitesi tasarımı ve e-ticaret konularında Ankara’nın önde gelen firmalarından biri olan Soft Ajans, web tasarımı ve internet reklamcılığının ilk çıktığı günlerden bu yana tecrübesini artırmış ve profesyonelleşmiştir.

Ekibine kattığı genç yetenekler ile daha da büyüyen Soft Ajans, sektörde gelişerek Türkiye’nin pek çok bölgesine yayılmış ve müşteri

Neler Yapıyoruz?

“Tam hizmet ajansı” mantığı ile yola çıkan Soft Ajans, tasarım ve yaratıcılığı en yeni teknolojiler ile birleştirerek kurumsal firmalar için web sitesi tasarımı, kurumsal kimlik, kreatif konsept hazırlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), e-ticaret, grafik tasarım ve dijital pazarlama alanlarında akılcı çözümler sunar.

Kaliteden ve özgünlükten asla taviz vermeden, büyük bir özveri ve titizlik içinde yaptığımız işlerimizde, her aşamada müşterilerimizin yanında oluyor, proje bitiminden sonra da güncel ve dinamik olmaları için destek vermeye devam ediyoruz.

Web Sitenizle Fark Yaratın

Firmanızın ihtiyaç duyduğu her şeyi detaylı bir şekilde analiz ediyor, yaratıcı ve özgün web tasarımları ile farklı olmanızı sağlayacak çözümler üretiyoruz. Firmanızın başarısı için web sitenizle birlikte markanızın değerini de en yükseğe çıkararak, firmanız için başarılı bir gelecek inşa ediyoruz. Yeni müşterileri firmanıza çekmek ve mevcut müşterilerinizin firmanıza bağlılığını sağlayabilmek için profesyonel bir web sitesine ihtiyacınız vardır. Yaratıcı bir web tasarımı, rakiplerinizden ayrılmanızı ve satışlarınızın önemli bir şekilde artmasını sağlar.
7/24 Tam Destek
Proje aşamasından ve projeyi teslim ettikten sonra 7 gün 24 saat tam destek vererek, web tasarımı sürecinin tüm aşamalarında size hizmet veriyoruz.
Profesyonel Çözüm
Klasik çözümlerden ziyade ihtiyaçlarınız doğrultusunda, size özel kaliteli ve profesyonel yaratıcı çözümler sunuyoruz.
Müşteri Memnuniyeti
Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olup, “başarınız başarımızdır” prensibiyle hareket ediyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cumhuriyet Mahallesi Zafer Meydanı Zafer İş Hanı No: 7 Kat: 4 Daire: 13 Çankaya / Ankara – Türkiye

Telefon: 0312 911 31 49

E-Posta: info@softajans.com

Kendimizden bahsetmek ve projelerinizi dinlemek için sizi her zaman bir kahve içmeye bekleriz.