E-Ticaret Paketleri

E-Ticaret Hizmetleri

E-ticaret; satışı gerçekleştirilen ürün ve hizmetlerin online ortam içerisinde milyonlarca kişiye ulaştırılmasıdır. Günümüzde oldukça büyük bir sektör haline gelen e-ticaret ekonomik olarak da son derece büyük hacimlere ulaşmıştır.

E-ticaret kullanıcılara son derece büyük avantajlar sunmaktadır. Bu neden ile oldukça fazla tercih edilmektedir. Ürünlerin en iyi ve en doğru şekilde pazarlamanın yolu olarak gösterilen e-ticaret için firmalar; kendi e-ticaret sitesini kurmakta ve satış hacimlerini bu yol ile artırmaktadır.

Firmalar, işlerini e-ticaret sitelerine taşıyarak çok daha az maliyet ile çok daha fazla müşteriye ulaşmaktadır. E-ticaret sitesi ile tüm dünyaya açılmak mümkündür. Türkiye hatta tüm dünya üzerinde hedeflenen kitleye ulaşmak e-ticaret ile mümkün olmaktadır.

E-Ticaret Paketleri

E-Ticaret Sitenizden Memnun Değil misiniz?

Sitenizi ücretsiz olarak analiz ederek, ihtiyaçlarınızı belirleyelim ve size özel E-Ticaret çalışmalarıyla belirleyerek sitenizi teknolojiye uygun hale getiriyoruz. Böylece daha çok müşteriye ulaşma imkanı bulun.
Mesaj Gönderildi
E-Ticaret Paketleri

Kurumsal E-Ticaret Paketleri

E-ticaret siteleri firmalara pek çok avantaj sunmaktadır. E-ticaret sitelerinin tercih edilmesinin en önemli sebebi çok daha fazla müşteriye ulaşma imkânı sunmasıdır.

Firma e-ticaret sitesini oluşturarak ürün ve hizmetleri, arama motoru, e-ticaret siteleri ve sosyal medya üzerinden çok daha fazla kişiye ulaştırılarak satış rakamları artırılabilmektedir.

E-ticaret sitesi kurulumu için profesyonellerden yardım almak son derece önemlidir. Sunulacak olan e-ticaret paketleri ile çok daha hızlı ve zahmetsiz bir şekilde istenilen internet sitesine sahip olunmaktadır.

SEO Uyumlu E-Ticaret Paketleri
Arama motoru uyumlu internet sitesi ile arama motorlarında üst sıralarda çıkın.
Mobil Uyumlu E-Ticaret Sitesi
Mobil ve masaüstü cihazlara uyumlu web tasarım sayesinde ziyaretçilerinize en iyi deneyimi yaşatın.
Kreatif E-Ticaret Sitesi
Firmanızın ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde size özel olarak tasarlanan özgün tasarım sayesinde rakiplerinizden ayrılarak fark yaratmanızı sağlıyoruz.

Kullanıcı Dostu E-Ticaret Sitesi

E-ticaret paketi, profesyoneller tarafından hazırlanmış olan bir sistemin belirli bir meblağ karşılığı kullanıcıya satılması işlemidir.  Biraz daha açmak gerekir ise; tüm alt yapısı hazırlanmış sitenin ve yazılımının para karşılığında kullanıcıya satılmasıdır. Böylece kullanıcılar, internette yer alacak olan e-ticaret sitesinin kurulum aşamasında hiçbir işlem ile uğraşmamaktadır.

Firma, daha önceden hazırlanmış olan yazılımı paket halinde satın almış olmaktadır. Kullanıcıya kalan sadece sunmuş olduğu ürün ya da hizmeti düzenlemek ve satmaktır.

Günümüz piyasasında pek çok farklı özellikte e ticaret paketleri kullanıcıların beğenisine sunulmakta ve satılmaktadır.

E-Ticaret Paketleri

Hazır E-Ticaret Sitesi

Firma ya da girişimci e-ticaret paketlerinin sunmuş olduğu avantajlardan faydalanmak istemeyebilir. İnternet sitesini kendisi kurmak isteyebilmektedir. Bu durumda reklamların verildiği aşamaya gelene kadar pek çok zorlu işlemi gerçekleştirmek gerekecektir.

İnternet sitesinin doğru bir şekilde optimize edilmesi gerekir. Navigasyonun doğru bir şekilde ayarlanması da son derece önemlidir. Ürünler tek tek girilmeli, header–slider gibi bölümlerin optimize edilmesi gerekmektedir.

Bu işlemlerin doğru bir şekilde yapılmaması, site hızının son derece düşük olmasına ve kalitesiz hizmet sunumuna neden olacaktır. Bu durum ise müşteri memnuniyetini son derece etkileyecektir. Tüm bu nedenler göz önünde bulundurulduğunda hazır e ticaret sitesi girişimciler ve firmalar için oldukça güzel avantajlar sunmaktadır.

Son derece önemli ölçüde zaman tasarrufu sağlamaktadır. E-ticaret paketleri girişimcilerin ve firmaların işlerini son derece kolaylaştırmaktadır. Kullanıcılar ürünlerini ya da vermiş olduğu hizmetleri siteye hemen yükleyip, ziyaretçilerin beğenisine sunmakta ve satış yapabilmektedir. E-ticaret paketleri sayesinde eşsiz bir siteye sahip olunabilmekte ve görsel açıdan hiçbir sorun yaşanmamaktadır.

E-Ticaret Paketleri

Hazır E-Ticaret Paketleri

Girişimciler ya da firmalar, hazır e ticaret paketleri arasından istediği özelliklere sahip olan paketi seçmelidir. Aksi halde satın alınan paket ihtiyacın karşılanmasında yeterli olamayacaktır. İstenilen özelliklerden fazlasının alınması durumunda da gereksiz yere para harcanmış olacaktır. SEO uyumlu ve kullanıcı dostu paketler günümüzde oldukça fazla bir şekilde tercih edilmektedir.

Hazır eticaret sitesi kullanımı, kullanım amacı doğrultusunda farklı avantajları beraberinde sağlamaktadır.

Hazı e-ticaret sitesinin avantajlarından bir kaçı şu şekildedir;

  • Stok işlemleri için ödeme yapmaya gerek yoktur.
  • Oldukça hızlı bir şekilde e-ticaret sitesine sahip olunmakta ve satışa başlanmaktadır.
  • Oldukça geniş kitlelere ulaşma imkânına sahip olunmaktadır.

Hazır E-Ticaret Sitesi Satın Al

Hazır e-ticaret sitesi, internetten satış yapmaya yeni başlayacak olan firma ve girişimciler için son derece idealdir. İnternet sitesi kurmak ve gerekli optimizasyonları sağlamak, oldukça zaman kaybettirici ve son derece zorlu bir süreçtir. Bu gibi süreçler ile uğraşmadan oldukça hızlı bir şekilde satış yapmak isteyen girişimci ve firmalar için hazır e-ticaret siteleri oldukça avantajlıdır.

Zaman tasarrufu, gereksiz maliyet ve hızlı bir siteye kavuşmak ve ticarete hızlı bir şekilde başlamak gibi avantajlarının yanı sıra teknik destek ve güvenlik gibi pek çok avantajda satıcı firma tarafından sağlanmaktadır. Hazır e-ticaret paketleri ile kullanıcılar için pek çok avantajı beraberinde yakalamaktadır. Kullanıcı sadece ürün yüklemek ve satış yapmak işlemini gerçekleştirir.

Girişimciler ve firmalar, piyasalarda yer alan pek çok yazılım firmasına ait olan çeşitli paketler arasında seçim yapmaktadırlar. En pahalı olan en iyi ürün mantığı dışında hareket edilerek satın alma işlemi yapılmalıdır. En iyi eticaret paketi diye ihtiyaçtan fazla özelliğe sahip ürünlerinde alınması maliyet israfına neden olacaktır. Unutulmaması gereken şudur ki en iyi e-ticaret paketleri, ihtiyacı en iyi şekilde karşılayan paketlerdir.

Önceden hazırlanmış olan e-ticaret sitesi paketleri ile kullanıcılara güvenlik, sunucu barındırma, seo uyumlu alt yapı, teknik destek, eğitim, yedekleme ve güncelleme hizmetleri de sunulmaktadır. Kullanıcılar teknik konular üzerinde efor harcamamakta ve zaman kaybı yaşamamaktadır. Firmalar bu ve başka birçok avantaj sağlaması nedeni ile e-ticaret satın al işlemini gerçekleştirmektedir.

E-Ticaret Sitesi Fiyatları

Hazır olarak sunulan e-ticaret sitesine, özel yazılımlara oranla çok daha az maliyet ile ulaşım sağlanmaktadır. Girişimcinin ya da firmanın bütçesini zorlamayacak paketler halinde sunulmaktadır.

Özel yazılıma sahip olan siteler ise tamamen kullanıcının belirlediği özelliklere göre tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır. Bu şekilde düzenlenen e-ticaret sitesinde, firma ya da girişimci son derece zaman harcamakta ve emek vermektedir. Özel yazılıma sahip olan e-ticaret sitesi tamamen kullanıcı taleplerine göre şekillendiği için fiyat olarak da son derece farklılık göstermektedir. Hazır olarak sunulan e-ticaret sitesi fiyatları ise son derece ekonomik ve kullanıcı dostu olarak, karşımıza çıkmaktadır.

Birbirinden farklı özellikler e-ticaret paketleri kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Tamamen kullanıcıların önceki talepleri doğrultusunda şekillendirilerek oluşturulan bu paketler pek çok açıdan kullanıcılara önemli avantajlar sunmaktadır.

Kullanıcılar ihtiyaçlarına göre önceden hazırlanmış olan bir paketi satın alarak e-ticaret sitesine sahip olmaktadır. Kullanıcı ihtiyaçları ile şekillenmesi ve pek çok farklı özellikte paketler halinde sunulması e-ticaret sitesi fiyatları açısından net bir fiyat verilmesinin önüne geçmektedir.

E-Ticaret Paketleri

E-Ticaret Site Fiyatları

Bu kadar makas farkının olması, girişimci ya da firmanın kafasını karıştırmaktadır. E-ticaret sitesi fiyatları son derece geniş bir aralıkta sunulmaktadır. Bu kadar geniş aralıkta fiyatların olmasının belirli nedenleri bulunmaktadır. Bazı yazılım firmalar en iyi e-ticaret paketinin kendisine ait olduğu belirtmekte ve buna göre fiyatlandırmaktadır. Bazı yazılım firmaları ise çok daha mütevazı fiyatlar sunmaktadır. Girişimcilerin ya da firmaların ihtiyaçlarını belirleyerek paket satın alması fiyat ve maliyetin en doğru şekilde belirlenmesinde yardımcı olacaktır.

İlk yıl paket karşılığında ücret ödenmektedir. E-ticaret sitesi fiyatları yıllık olarak alınmaktadır. Sonraki yıllarda ise yenileme ücreti ödenerek hizmet süresi uzatılmaktadır. Ayrıca taksitle ödeme seçenekleri de mevcuttur.

Özel yazılım sitelere çok daha yüksek maliyetler ile sahip olunurken, hazır olarak sunulan paketlere çok daha az maliyet ile sahip olunmaktadır. E ticaret sitesi fiyat olarak özel yazılım ve hazır paketler arasında farklılıklar gösterir. Hazır olarak sunulan paketler için yılda bir kes yenileme ücreti alındığı unutulmamalıdır.

  • E-ticaret fiyatları, belirli bir paket için ödenmektedir. Bu paket içerisinde e-ticaret sitesi şablonları da dâhildir. Kullanıcılar yazılım firmasına ait olan şablonları kullanabilir ve bunun için ayrı bir ücret ödemezler.
  • E-ticaret paket fiyatları özel yazılımlara göre çok daha az maliyetlidir. E ticaret paketleri fiyatları, aylık ve yıllık olarak ödene bilmektedir.
  • İhtiyaçların karşılanmasına en yakın olan, birçok desteğin yazılım firması tarafından sağlanması ve ekonomik olması ile beraber ekonomik ödeme yöntemlerini içermesi nedeni ile firmalar ve girişimciler e-ticaret sitesi satın al işlemini gerçekleştirmekte ve son derece hızlı bir şekilde internet üzerin satış yapmaya başlamaktadır.
  • E-ticaret paketleri açısından en ucuz olarak adlandırılabilecek olan başlangıç seviyesi paketlerdir. Ancak bir şeyin ucuz ya da pahalı olması ihtiyaçları karşılaması ile orantılıdır. En ucuz e ticaret paketleri, beklentileri karşılayan paketler olarak karşımıza çıkmaktadır.

  • Barındırdığı özellikler, yazılımın güncel olması, yönetim paneline sahip olması gibi pek çok özellik fiyat üzerinde etkilidir. E-ticaret web sitesi fiyatları oldukça değişkenlik göstermektedir.

  • Her zaman ihtiyaçların karşılanması ön planda tutulmalıdır. Bu neden ile en ucuz e-ticaret paketleri ihtiyaçların karşılanması ile doğru orantılıdır.

  • Lojistik ve operasyonlarınızı web sitenizi etkin bir şekilde kullanarak ilerletebilirsiniz.

En İyi E Ticaret Paketleri

Kullanıcı taleplerine en iyi şekilde cevap veren, güvenlik, teknik ve daha pek çok başlık için destek sağlayan yazılım firmalarına ait paketler en iyi e-ticaret paketleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Satın alma işlemi sonrasındaki destek oldukça önemlidir.

E-ticaret paketleri içerisinde güvenlik, sunucu barındırma, seo uyumlu alt yapı, teknik destek, eğitim, yedekleme ve güncelleme hizmetleri gibi pek çok özelliği sunan ve kullanıcın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan paketler; en iyi e-ticaret paketleri kapsamında değerlendirilmektedir.

Satım işlemi son derece hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. E-ticaret sitesi paketleri, piyasada yer alan yazılım firmalarından temin edilebilmektedir. Kurulum gerçekleştirilir gerçekleştirilmez firmalar ve girişimciler ürünlerini girerek satış gerçekleştirmeye başlamaktadır.

Aylık E-Ticaret Paketleri

E-ticaret paketleri genel olarak bir yıllık olarak yapılan anlaşma çerçevesinde kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Ayrıca sunulan hizmet için belirlenen meblağ aylık eşit taksitlerde 12 ay gibi bir vadede de ödenebilmektedir. Yazılım firması ile yapılan anlaşma çerçevesinde belirlenen sürede ticaret paketi hizmeti de alına bilmektedir. Bu doğrultuda aylık e-ticaret paketi hizmeti için yazılım firmaları ile irtibata geçilmesi gerekmektedir.

Aylık e-ticaret paketleri, yıllık paketler ile aynı özellikleri taşımaktadırlar. Yazılım firması ile görüşülerek paket hakkında ve ödeme yöntemi hakkında bilgi alınabilmektedir.

Bizimle İletişime Geçin

Formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cumhuriyet Mahallesi Zafer Meydanı Zafer İş Hanı No: 7 Kat: 4 Daire: 13 Çankaya / Ankara – Türkiye

Telefon: 0312 911 31 49

E-Posta: info@softajans.com

Kendimizden bahsetmek ve projelerinizi dinlemek için sizi her zaman bir kahve içmeye bekleriz.

Mesaj Gönderildi
Arayın