Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

SEO Hizmetleri

SEO (Arama motoru optimizasyonu), arama motorlarına sitenizi en doğru şekilde anlatmak olarak tanımlanabilir. Ziyaretçileri müşterilere dönüştürmek için firmanızın arama motorlarında doğru bir şekilde tanımlanmış olması gerekir. Soft Ajans olarak, tüm SEO ihtiyaçlarınız için yanınızdayız.

SEO Danışmanlık Hizmetleri

Arama Motoru Optimizasyonu SEO danışmanlığı hizmeti sayesinde arama motorlarında görünür hale gelebilirsiniz.
100%

Rakiplerinizi Geçin

Doğru yapılandırılmış SEO ile rakiplerinizi geçin ve onlardan önce müşterilere ulaşın.

100%

Firmanıza Yeni Müşteriler Çekin

Bulunduğunuz bölgeden yapılan aramalar ile fiziksel mağazanıza müşteri çekin.

100%

Sitenizin Ziyaretçilerini Artırın

Sitenizdeki ziyaretçi sayısını artırmak, internetten satışlar için ilk kuraldır. Doğru anahtar kelimeler ile ziyaretçilerinizin sayısını artırın.

100%

Satışlarınız Artsın

Satışlarınızı artırmak için dönüşüm oranı yüksek anahtar kelimeler kullanın. Arama hacmi yüksek olan kelimeleri değil, kazandırma hacmi yüksek kelimeleri tercih edin.

SEO Nedir?

Arama motoru optimizasyonunun (Search Engine Optimization) kısaltması olan SEO, firmanızı arama motorlarının kriterlerine göre düzenleme çalışmalarını ifade eder. Bu çalışmalar neticesinde, markanız arama motorlarında üst sıralara çıkarak potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlanır.

İzliyoruz, Ölçüyoruz, Karar Veriyoruz, Yönetiyoruz!

Hem site içi hem de site dışında yaptığımız optimizasyon çalışmaları sayesinde potansiyel müşterilerinize kolayca ulaşıyoruz. Kullanıcı davranışlarını inceleyerek, dönüşümlerini artıracak yöntemler geliştiriyoruz.
Site İçi Optimizasyon
Arama motorlarının önerilerini uygulayarak mikro veriler sayesinde sitenizi arama motorlarına daha iyi anlatıyoruz.
Kullanıcı Deneyimi
A’dan Z’ye tüm ayrıntıları hesaplayarak, SEO’nun asıl amacı olan kullanıcı etkileşimini artırıyoruz.
Site Dışı Optimizasyon
İşletmenizi sektörünüzde daha iyi anlatabilmek için dijital PR çalışmaları yapıyoruz.

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Bireysel sitelerden ziyade kurum ya da şirketlere yönelik yapılan arama motoru çalışmaları, kurumsal SEO danışmanlık hizmetlerini oluşturur. Soft Ajans olarak, titizlikle yürüttüğümüz kurumsal SEO çalışmalarında, firmanızın arama motorlarında üst sıralarda görünebilmesi için şirketinizi detaylı bir şekilde inceliyor, müşteri analizinizi yapıyor, rakip firmaların aldıkları backlinklerin kelime yoğunluğu gibi ayrıntıları dahi rapor ederek kapsamlı bir çalışma sunuyoruz. Hem site içi hem de site dışı SEO çalışmalar yaparak Google, Yandex, Bing ve Yahoo gibi arama motorlarında yükselmenizi sağlıyor ve böylece müşteri portföyünüzü genişletiyoruz.

Kurumsal SEO çalışmaları ile ilgili anahtar kelime aramalarında ilk sayfalarda çıkabilir, ziyaretçi sayınızı artırabilir ve potansiyel müşterilerinize direk ulaşabilirsiniz. Soft Ajans olarak, yaptığımız kurumsal SEO çalışmaları ile firmanızın prestijini ve kalitesini artırıyor, bu sayede gelirlerinizin artmasını sağlıyoruz.

A’dan Z’ye tüm ayrıntıları hesaplayarak, SEO’nun asıl amacı olan kullanıcı etkileşimini artırıyoruz.

Google’ı Anlamak

SEO çalışmaları yaparken bir insan beynini taklit eden Google algoritmalarından ziyade kullanıcıları düşünmelisiniz.
  • Dijital PR çalışmaları yaparak firmanızı arama motorlarında daha iyi anlatıyoruz.
  • Sitenizi ziyaret eden her kullanıcının davranışlarını inceliyor ve detaylı analizlerle geri dönüşlerini sağlıyoruz.
  • En çok aranan kelimeleri belirliyor ve en çok kazandıran kelimelerle çalışarak satışlarınızı artırıyoruz.
  • Soft Ajans olarak tüm SEO çalışmalarımızda Google’ın politikalarına uyumlu bir şekilde çalışıyoruz.
  • Google ile uyumlu çalıştığımız için belirlediğimiz anahtar kelimelerle sitenizin satış grafiklerini yükseltiyoruz.
  • En doğru stratejiler site üzerinde uygulanarak sayfamızın arama sonuçlarında en üst sıralarda çıkmasına imkan sunuyoruz.

Neden SEO?

Google AdWords Maliyetlerinin Yükselmesi

Rekabete girenlerin belirlediği Google AdWords reklam maliyetleri, her işletmenin internete reklam vermesiyle birlikte yatırımları karşılamayacak seviyeye gelmesine sebep oldu. Google AdWords direk satış amaçlı bir yatırımken, SEO çalışmaları uzun vadede sonuç veren, maliyeti yüksek anahtar kelimeler ile sıralamanızı yükseltir.

Ziyaretçiler İnternette Dolaşıyor

Satışları artırmanın yolu sitenin ziyaretçi çekebilmesi ile mümkündür. İlgili anahtar kelime aramalarında markanızın görünerek ziyaretçilerin sitenize gelmesi, SEO çalışmaları ile mümkündür. 10 yıl öncesine kadar insanlar, çevrelerine haber salarak ya da televizyon ve radyo reklamlarını kullanarak satışlarını artırmaya çalışıyorlardı. Tüm bunların yerini internetin almasıyla birlikte internet reklamlarının önemi artmaya başladı. Satın almadan önce internete bakan kişilerin oranı %85 iken, alışverişlerinde interneti kullananların oranı ise %56’dır. Globalleşen dünyaya ayak uydurmak için sitenize yatırım yapmalısınız.

İlgili Anahtar Kelimelerle Arama Motorlarında Üst Sıralara Çıkarsınız

Kullanıcı dostu olan Google algoritması, kullanıcıların yaptıkları aramalarda hızlı bir şekilde istediklerine ulaşmasını amaçlar. Sitenizin Google’da doğru bir şekilde anlatılması, Google’ın sitenizi ziyaretçilere önerebileceğini ifade eder. Doğru SEO çalışmaları ile aramalarda yukarılara çıkarak ziyaretçileri sitenize çekebilir ve onları potansiyel müşterilere dönüştürebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cumhuriyet Mahallesi Zafer Meydanı Zafer İş Hanı No: 7 Kat: 4 Daire: 13 Çankaya / Ankara – Türkiye

Telefon: 0312 911 31 49

E-Posta: info@softajans.com

Kendimizden bahsetmek ve projelerinizi dinlemek için sizi her zaman bir kahve içmeye bekleriz.