Web Tasarım

Web Tasarım Hizmetleri

Kurumsal kimliğin en etkili sunulabildiği kanallardan biri web tasarımıdır. Bu nedenle iyi bir web tasarımı özgün, ilgi çekici, kreatif, şık ve modern olmalıdır. Firmanızın ihtiyaçlarına cevap veren özgün tasarım ile rakiplerinizden ayrılmanızı sağlayan, size özel profesyonel web tasarımı başarınızın artması için olmazsa olmazlardan biridir.

Satışlarınızın artması ve müşteri portföyünüzü genişletmek için uygun stratejiler ile tasarlanmış mobil uyumlu, özgün ve arama motoru dostu bir internet sitesine sahip olmanız gerekir.

Web Sitenizden Memnun Değil misiniz?

Sitenizi ücretsiz olarak analiz ederek, ihtiyaçlarınızı belirleyelim ve size özel Web Tasarım çalışmalarıyla belirleyerek sitenizi teknolojiye uygun hale getiriyoruz. Böylece daha çok müşteriye ulaşma imkanı bulun.

Kurumsal Web Tasarım

Sizi, ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi en iyi şekilde yansıtan bir kurumsal web tasarımı, internet sitenize gelen ziyaretçilerin aradıklarına çabuk ve kolay bir şekilde ulaşmalarını ve web sitenizden hoşnut bir halde ayrılmalarını sağlar. Kaliteli bir web tasarımı, potansiyel müşterileri firmanıza çekerek yeni müşteriler kazanmanızı sağlarken, mevcut müşterilerinizin firmanıza bağlılığını artırır.

Piyasada satılan pek çok şablon vardır, bunların üzerlerine uyarlanan web siteleri ile sektördeki pek çok firma ile aynı şablonu kullanma ihtimaliniz hayli yüksektir. Böyle bir durum, web sitenizin özgünlüğüne gölge düşürürken, tek ve özel olmanızı da imkansız hale getirir. Soft Ajans ekibi olarak sizlere, işe yaramayan ayrıntılardan arındırılmış, estetik görünen, üstün teknoloji ile desteklenmiş ve özgün bir tasarıma sahip, kullanımı kolay web tasarım çözümleri üretiyoruz.

SEO Uyumlu Web Tasarım
Arama motoru uyumlu internet sitesi ile arama motorlarında üst sıralarda çıkın.
Mobil Uyumlu Web Sitesi
Mobil ve masaüstü cihazlara uyumlu web tasarım sayesinde ziyaretçilerinize en iyi deneyimi yaşatın.
Kreatif Web Tasarım
Firmanızın ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde size özel olarak tasarlanan özgün tasarım sayesinde rakiplerinizden ayrılarak fark yaratmanızı sağlıyoruz.

Kullanıcı Dostu Web Tasarım

Kullanıcı dostu olarak hazırlanan web siteleri, sunulması istenen ürün ya da hizmet için çok daha kullanışlıdır. Firmaların kimlikleri ile ilgili olumlu algının pekiştirilmesinde ve sadık müşterilerin oluşturulmasında ilk aşama kullanıcı dostu web tasarımı oluşturmaktır.

Kullanıcıların siteyi hemen terk etme oranlarını düşüren en önemli faktörlerden biri, sade metinler ve yalın tasarımla oluşturulmuş ve kullanıcı deneyimi kriterlerine uygun internet siteleridir.

Mobil Uyumlu Web Sitesi

SEO uyumlu web siteleri, şirketlerin arama motorlarında daha kolay görünmelerini sağlar. Mobil uyumlu, responsive web tasarımına sahip internet siteleri ziyaretçilere kullanım kolaylığı sağladıkları gibi, Google’daki mobil uyumlu web sitesi arama sonuçlarında üst sıralarda çıkarlar.

Günümüzde internet kullanıcılarının çoğu masaüstü bilgisayarlardan ziyade mobil cihazlar ile internete bağlanıyorlar. Bu yüzden mobil siteler ve mobil uyumlu web sitelerinin önemi her geçen gün daha da artıyor. Ülkemizde web sitelerine mobil cihazlardan girme oranı 2015’te %39’lara kadar çıkmıştır. Mobil uyumlu web sitelerinin geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması ile birlikte bu oranın daha da artması beklenmektedir.

Web sitelerine mobil, tablet ve masaüstü gibi farklı cihazlardan kolayca erişebilme imkanı sunan mobil uyumlu siteler, responsive web tasarım (duyarlı web tasarım) olarak da isimlendirilebilir.

SEO Uyumlu Web Sitesi

İnternet kullanımı yaygınlaştıkça daha çok duymaya başladığımız SEO (Search Engine Optimization), arama motorlarında siteleri ya da sayfaları üst sıralara çıkarmak için yapılan çalışmaları ifade eder. Potansiyel müşteri sayısını artırmak için, ürün ya da hizmetlerle ilgili yapılan aramalarda Google’da üst sıralara çıkmak çok önemlidir. Web sitesinin ilgili anahtar kelimeleri içeren özgün metinlerle dolu olması, SEO  – arama motoru uyumlu internet siteleri için son derece önemlidir. Sağlam ve gelişmiş bir SEO alt yapısı ile hazırlanmış web tasarımı sayesinde sitenize çok daha düşük maliyetlerde reklamlar (Google Adwords) alabilirsiniz.

Gelişmiş ve güçlü bir SEO alt yapısı ile desteklenmiş web tasarımı sayesinde, reklam vermeden organik aramalarla Google’ın markanıza güvenerek firmanızı Google’da üst sıralara çıkarmasıdır. Soft Ajans olarak sizlere SEO uyumlu web siteleri oluşturuyoruz.

Hızlı ve Güvenilir Web Siteleri

İnternet kullanıcıları ziyaret ettikleri web sitelerinin kolay ve hızlı yüklenmesini isterler. Geç açılan ve kullanışlı olmayan kurumsal web sitesi tasarımı, ziyaretçilerin aradıklarını bulamadan siteyi terk etmelerine yol açar. Soft Ajans olarak sizlere, gerekli SEO hizmetleri ile birlikte, güçlü bir teknik alt yapıya sahip, hızlı web sitesi tasarımları üretiyoruz.

Alışveriş, fatura ödemesi, kontör yüklemesi gibi pek çok ödemenin yapıldığı internet ortamında sitelerin güvenilirliği büyük önem taşır. En yeni teknolojilerle geliştirdiğimiz güçlü alt yapı hizmetleri sayesinde sizlere güvenli ve hızlı bir internet sitesi sunuyoruz.

Web Siteniz “Sosyal” Olsun!

Dijital dünyada, kurumsal web sitesi, dijital pazarlama ve sosyal medya birbirinden ayrılmaz kavramlardır. Bu çerçevede sizlere sunmaya çalıştığımız 360 derece hizmet anlayışı ile sosyal medya uyumlu bir web sitesi hazırlıyoruz. Sosyal medya kanallarınız ile internet siteniz arasında oluşan kuvvetli bağlar, ürün ve hizmetlerinizin daha çok görünmesini ve paylaşılmasını sağlar. Bu sayede sosyal medya kanalları ile desteklenmiş web sitenizin ziyaretçi sayısında, web trafiğinde ve link paylaşımında önemli bir artış görülür.

Sosyal medya yönetimi doğru ayarlanmış bir web sitesi, markanızın tanınmasını ve buna bağlı olarak satışlarınızın artmasını sağlar. Soft Ajans olarak sizlere, sosyal medya kanalları ile uyumlu web tasarım çözümleri sunuyoruz.

Neden İyi Bir Web Sitesi?

Web sitesi geliştirmekten ziyade, firmanızın başka bir yapıya dönüştürülmesi, kurumsal web sitesi ile mümkündür. İşinize herhangi bir katkısı olmayan, satışlarınızı artırmayan müşteri etkileşimleri yerine web tabanlı fonksiyonlar kullanarak, masraflarınızı azaltabilir, işinize değer katabilirsiniz.

Dünyadaki en büyük pazarlama gurularından biri olan Philip Kotler, “ekibinize yaptırmak istemediğiniz işleri Web’e taşıyın” önerisinde bulunuyor.  Peki Philip Kotler neden böyle söylüyor?

  • Web siteniz 7/24 çalıştığı için, firmanız ve sattığınız ürünler hakkında bayilere, satış ağınıza ve müşterilerinize daha çok bilgi verebilirsiniz.
  • Web sitesi ile alım satımlarınızı çoğaltabilir, daha çok tedarikçiye ulaşabilir, gelen talepleri çevrimiçi yayınlayabilir, sektördeki fiyatları tespit ederek onlara uygun alım satım yapabilir ve çevrimiçi müzayede pazarlarına katılabilirsiniz.
  • Müşterilerinizle kuracağınız extranetler yardımıyla çok daha az maliyetle daha çabuk sipariş verebilirsiniz.
  • Çevrimiçi listeleme servisleri ve e-mail görüşmeleri sayesinde daha kolay işe alımlar yapabilirsiniz.
  • İnternet siteniz ile ürün ve hizmetlerinizin daha geniş bir alana yayılmasını ve daha çok müşteriye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
  • Web siteniz sayesinde hedef müşterilerinize reklamlar, hediye kuponları, numuneler ve kampanyalarınız hakkında bilgi mailleri atabilirsiniz.
  • Lojistik ve operasyonlarınızı web sitenizi etkin bir şekilde kullanarak ilerletebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cumhuriyet Mahallesi Zafer Meydanı Zafer İş Hanı No: 7 Kat: 4 Daire: 13 Çankaya / Ankara – Türkiye

Telefon: 0312 911 31 49

E-Posta: info@softajans.com

Kendimizden bahsetmek ve projelerinizi dinlemek için sizi her zaman bir kahve içmeye bekleriz.