Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Markanızın sosyal medyada bilinen ve güvenilen bir marka haline gelmesi ile sektörünüzde alım ve satım performansınız artacaktır.
  • Müşteri Artışı
  • Güvenilirlik
  • Marka Değeri
  • Marka Bilinirliği

Sosyal Medya Yönetimi Hizmetleri

10 yıllık deneyim ve iş bilgimiz ile doğru proje, doğru yönetim diyoruz.

Sosyal medya platformlarına katılan kurumların tüm hareketleri, bu mecralardan görülebilir hale gelir. Bu ortamlar sayesinde müşteriler ile iletişime geçmek çok daha kolaydır.

İşletmedeki çalışanlar, dağıtım kanalları, tedarikçiler, müşteriler, müşterilerin müşterileri, tamamlayıcı ürün ve hizmet tedarikçileri, tedarikçilerin tedarikçileri, TSE türü standart kurumlar, sendikalar, rakipler, resmi kurumlar, yatırımcılar, sanayi odaları, ticaret odaları, mesleki kurumlar ve diğer paydaşlar sosyal medyadaki hareketleri görüntüleyebilir.

Sosyal medyanın faydaları olduğu gibi zararları da olabilir. Pek çok kesimin temsilcisi firmanız için sosyal medya üzerinden iletişime geçer ve bu bazen tehdit de oluşturabilir fayda da getirebilir. Sosyal medya kanallarıyla çok hızlı bir şekilde yayılan kötü bir imaj felaketlere yol açabilirken, çok ilgi duyan kampanyanız aynı sosyal medya kanalları ile çığ gibi büyüyerek satışlarınızı zirvelere çıkarabilir.

Sosyal medyada yayınladığınız tüm paylaşımların hedef kitlenize hitap etmesi gerekir, bu da ancak doğru uygulanmış bir sosyal medya yönetimi ile mümkündür. Web tasarımınız ile uyumlu sosyal medya hesapları oluşturmak tecrübe ve profesyonellik gerektirir.

Sosyal Medya Danışmanlık Hizmetleri

Sosyal medya platformlarına katılan kurumların tüm hareketleri, bu mecralardan görülebilir hale gelir. Bu ortamlar sayesinde müşteriler ile iletişime geçmek çok daha kolaydır.
100%

Müşteri Artışı

100%

Marka Bilinirliği

100%

Güvenilirlik

100%

Marka Değeri

Sosyal Medya Danışmanlık

İçerik Pazarlama
Soft Ajans içerik yönetimi hizmeti ile internet sitenizin hem altyapısında hem de ön yüzünde gerek duyulan değişimler titizlikle yapılır. Tasarım ve yazılım konusunda uzmanlaşmış ekibimiz, pek çok probleme uygun çözümler sunar.
İçerik Yönetimi
SEO'da 1 Olun
SEO (Arama motoru optimizasyonu), arama motorlarına sitenizi en doğru şekilde anlatmak olarak tanımlanabilir. Ziyaretçileri müşterilere dönüştürmek için firmanızın arama motorlarında doğru bir şekilde tanımlanmış olması gerekir. Soft Ajans olarak, tüm SEO ihtiyaçlarınız için yanınızdayız.
SEO Danışmanlığı

Sosyal Medyada İletişim Kurduğunuz Kesimlerin Beklentileri Nelerdir?

Sosyal mecralarda iletişimde bulunulan kişiler “hemen cevap verilmesini”  ve “tatmin olacakları cevaplar almayı” bekler.

Sorulara anında cevap verebilmek için sürekli izlemek ve kısa sürede fark etmek gerekir. Tatmin edici yanıtlar içinse; sorunun şekline göre, firma içinde konuya en hakim kişinin verdiği cevabın sosyal medya diliyle yanıtlanması uygun olacaktır.

Sosyal medya platformlarında hakaret tarzı söylemler, ürün ve hizmetler hakkında gerçek dışı beyanlar ile de başa çıkılabilmelidir.

Bizimle İletişime Geçin

Formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cumhuriyet Mahallesi Zafer Meydanı Zafer İş Hanı No: 7 Kat: 4 Daire: 13 Çankaya / Ankara – Türkiye

Telefon: 0312 911 31 49

E-Posta: info@softajans.com

Kendimizden bahsetmek ve projelerinizi dinlemek için sizi her zaman bir kahve içmeye bekleriz.