Sosyal Medya Danışmanlığı

Yaşamımızın her yerinde var olan sosyal medyanın çok iyi yönetilmesi, markanızın ya da isminizin en çok arananlar listesinde olmasını sağlayacaktır. Ankara sosyal medya danışmanlığı, işini özenle yapan ve profesyonel sosyal medya danışmanları ile çalışmaktadır. Firmaların çoğalması ile birlikte doğru orantılı olarak artmaktadır. Piyasada yeni olan firmalar, sosyal medya platformları sayesinde kısa sürede birçok kişiye ulaşabilmek ve satışlarını da fazlasıyla artırabiliyor. Sosyal medya danışmanları, yapacakları stratejiler ile firmanın ön planda yer almasını sağlar.
Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Danışmanı

Sosyal medya danışmanı, firmaların stratejik tanıtım yapmasını destekleyerek, önemli ve geniş kitlelere hitap etmesini sağlar. Danışmanların, içerik üretimi ve geliştirilmesi, gerçek takip, sosyal medyadan reklamı yapılan ürünün, işletmelerin reklam planlamalarını yönetmek, sosyal medya pazarlama fikri gelişimi gibi hizmetler bulunur.

İşletmeler, dijital çağın getirdiği imkanlar ile yüksek potansiyelde olunması sağlanmaktadır. İnternet çağı, ticari faaliyetlere de etki etmektedir. Sosyal medyayı aktif olarak kullanma zorluğu çeken ya da tercihleri arasında bulundurmayan işletmeler, önemli fırsatı kaçırmaktadır. Dünya’nın genelinde zamanını sosyal medyada geçirenlerin bu gibi platformlardan uzak kalacak olması işletmelerin geleceğini olumsuz olarak etkiliyor. Global olarak faaliyetini sürdüren işletmeler bile mağazaları ya da klasik reklam araçlarıyla az sayıda kişiye ulaşabiliyor.

Önemli sosyal medya platformlarını kullanan ve sosyal medya danışmanlığı hizmeti alan işletmeler de doğru yapılacak planlamalarla birçok sektörün müşterilerine hitap eder.
İşletmeler sosyal medya platformlarını efektif bir şekilde kullanarak müşterileri ile arasında çok önemli bir iletişim sağlıyor. Sosyal medya danışmanlığı ile işletmelerin kendi faaliyetleri dışında başka bir noktaya yönelimi istenmiyor ve dijital reklam süreci ile ilgili zaman ayırmamaları sağlanmaktadır. İşletmeler aldıkları kaliteli hizmet ile kısa zamanda başarıyı hedefliyor hem de reklam için ayrılan bütçeyi en iyi şekilde değerlendirmek istiyor.

sosyal medya danışmanlık hizmetleri

Sosyal Medya Danışmanlığı Ankara

Sosyal medya danışmanlığı çağımızda hızla gelişme gösteren dijital dünyada işletmeler için zorunluluk haline gelmiştir. Firmalar için sosyal medya platformlarıyla ürün ve hizmetlerin reklamı ve pazarlanabilmesi için deneyimli sosyal medya uzmanlarına ihtiyaç vardır. Sosyal medya danışmanlığı Ankara uzman olan sosyal medya uzmanlarıyla çalışır. Ürün ve hizmetlerin tanıtımında;
100%

Hedefte bulunan kitlelerin belirlenmesi,

100%

Dijital Kampanyalar

100%

Özgün İçerik Üretiminin Sağlanması

100%

Yaratıcı Tasarımlar

Sosyal Medya Hizmeti

Sosyal medya hizmeti, içeriklerin pazarlanmasında önemli avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlar;
Sosyal Medya Danışmanlığı
Instagram Sosyal Medya Danışmanlığı
Instagram’da birçok şirket marka ve fenomen olarak ilerlemek ve önemli bir kitleyi hedefliyor. Fakat konuyla ilgili sosyal mecralarda ilerlemek bazı durumlarda zor olabilir. Hızlı bir şekilde ilerlemek ve önemli bir kitleyi yakalamak için profesyonel bir şekilde Instagram Sosyal Medya Danışmanlığı alınabilir. Önemli bir müşteri kitlesine ulaştıran sosyal medya hizmeti sağlanmaktadır.
Sosyal Medya Danışmanlığı
Sosyal Medya Danışmanlığı
Instagram Danışmanlığı
Instagram danışmanlığı akıllı telefonların teknolojinin gelişmesi ile birlikte kullanımının çoğalması ihtiyaç olarak görülen sosyal medya platformlarından olan Instagram 2010'da ücretsiz video ve fotoğraf paylaşımı olarak kurulmuştur. İlk zamanlar sadece video ve fotoğraf paylaşımı gerçekleştirilen bu platform sonrasında mesaj özellikleri, story, boomerang vb. uygulamaları ile gelişerek büyümeye devam etmiştir.

Sosyal Medyada İletişim Kurduğunuz Kesimlerin Beklentileri Nelerdir?

Sosyal mecralarda iletişimde bulunulan kişiler “hemen cevap verilmesini”  ve “tatmin olacakları cevaplar almayı” bekler.

Sorulara anında cevap verebilmek için sürekli izlemek ve kısa sürede fark etmek gerekir. Tatmin edici yanıtlar içinse; sorunun şekline göre, firma içinde konuya en hakim kişinin verdiği cevabın sosyal medya diliyle yanıtlanması uygun olacaktır.

Sosyal medya platformlarında hakaret tarzı söylemler, ürün ve hizmetler hakkında gerçek dışı beyanlar ile de başa çıkılabilmelidir.

Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir?

İnternetin çok sık kullanılmasıyla birlikte dünyadaki nüfusun büyük bir çoğunluğu sosyal medyayı kullananlar olarak yer alır. Durum böyle olduğunda şahsi veya kurumsal sosyal medya hesaplarının kaliteli yönetilmesi zorunlu hale gelmiştir. Sosyal medya danışmanlığı nedir, diye bakıldığında danışmanlık iş kolu olması nedenleri şunlardır;

 • Marka için pazarlama stratejisi ile aksiyonların gerçekleştirilmesi,
 • Kişilerin markaya karşı algısını yönetebilme,
 • Hedef kitlenin yüksekliği,
 • Var olan veya potansiyel müşteriler ile direkt olarak etkileşim sağlama imkânı,
  markalar için duyuruların ve kampanyaların kitlelere iletimi,

Sosyal Medya Danışmanlık Ücretleri

Sosyal medya danışmanlık ücretleri alınacak hizmete ve sosyal medya hesap sayısına göre değişir. Kurumsallık için uygun hesap yönetimiyle markaya yönelik stratejiler geliştiriliyor ve sosyal medya kampanyalarını istedikleriniz ile uyumlu bir şekilde yönetiyoruz. Profesyonel hizmet alımında önce fiyat teklifi yapılmalıdır. Bununla ilgili sosyal medya uzmanları ve ekipleriyle yardımcı olacak ajansları tercih edebilirsiniz.


Markanın rakiplerinin önünde yer alması ve potansiyel olan müşterilere ulaşmakta işletmeniz için önemli stratejiler ortaya koyar. Sosyal medya tanıtımında belirlediğiniz hedef kitle çok önemlidir. Doğru yapılacak adımlar daha çok kazanç sağlamanıza yarar.

Firmaların sosyal medya mecralarıyla reklam, sunulan ürün veya hizmetin markaya dönüşmesi ve büyümeyi gerçekleştiren ajanslardır. Teknolojik gelişimler ve sosyal medya platformlarındaki hesaplar birçok kişinin çok sık vakit geçirdiği sosyal alanlardır. Firmaların hedefinde olan kitlelere ulaşmak, ürün ve hizmetlerin reklamını gerçekleştiren alanlardır.

Sosyal Medya etkili kullanıldığında firmalar hızlı bir şekilde büyüyerek önemli kazançlar sağlayabilirler. Sosyal medya ajansları profesyonel stratejisiyle sosyal medyanın doğru olarak kullanımını sağlarlar. Hedeflere göre yapılan marka ve firmaya özel stratejik planlamalarla sosyal medya hesap açılması ve bunların takibiyle birlikte geliştirilmesi işlemleri yapılmaktadır.

Sosyal Medya Danışmanlık

Kurum ya da insanların sosyal medya hesaplarının dijital kaynak kullanımı ve hedefteki kitleye ve dille ulaşım metotlarının tespiti ve yönetiminde sağlanan üst düzey bilgi ve fikir aktarımında olan hizmetlerdendir.

Geleneksel medyada, yönetmenlere ve altında çalışan farklı türden başlıklarda da yönetmenlere ve reklamla alakalı durumlarda departman ve pazarlama yöneticileri görev almakta ise, dijital medya ağlarında da kurumların doğru yerlerde olup yol almalarında Sosyal Medya danışmanlık hizmeti almak, kurumsal organizasyonlarda da sosyal medya biriminin oluşmasında zorunluluk getirilmiştir.

Instagram Sosyal Medya Uzmanı

Instagram sosyal medya uzmanı ile yapılacak hesapta doğru planlamalar ve iyi yapılacak yol haritası ile ilerlendiği zaman başarılı sonuçlar ortaya çıkar. Hesabı yönetilecek şirketin rakip stratejilerini doğru bir şekilde yapmak, kitlelerin istekleri ve beklentileri ile içeriklerin hazırlanıyor olması gerekir. Sosyal medya hesaplarının samimiliği ve bazı durumlarda kurumsal açıdan bilinmeyen yönlerin kitlelere sunumu ile geri dönüş almayı sağlar. Marka dilinin çok sıcak ve yakın üslupta oluşumu gerekir.

Sosyal Medya Danışmanlığı Fiyat

Sosyal medya danışmanlığı fiyat araştırması, sosyal medya hesaplarının profesyonel olarak yönetimini isteyenlerin önceliklerindendir. Fiyatlar çeşitli nedenlere göre değişir, bu nedenle de standart seviyedeki sosyal medya danışmanlığı fiyatları çıkarabilmek birçok defa imkânsız olmaktadır. Ajansta fiyatlandırmalarına etki eden durumlara bakıldığında; sosyal medya danışmanlığı alacak şirketin hedefleri ilk sıradadır. Hedefler hangi noktada ise yapılacaklar da çok fazladır. Sosyal medyada yapılacakların sınırı bulunmadığından ne hedeflenirse danışman o kadar çalışma sağlamakta ve fiyatlar da ona göre değişir.

Sosyal Medya Uzmanı Instagram

Hangi konuda olursa olsun Sosyal Medya yönetiminde de profesyonel kişilerden yardım almak veya işleri uzmanına bırakmak önemlidir. Sosyal medya yönetimi, mesai harcanan oldukça önemli bir iştir. Bu sebeple, kurumsal şirketi olanların sosyal medya yönetimine verimlik vakit harcanması zordur. Profesyonel sosyal medya yönetimi hizmetiyle şirketler bu vakitlerini odağında olan işlere ayırmaktadır. Ayrıca Sosyal medya uzmanı Instagram ile görülemeyen ve kaçırılan noktaları en iyi şekilde tespit ederler. Sosyal medya yönetiminde de genel özelliği Instagram’dan iyi bir şekilde yararlanmanıza verimli bir şekilde kullanmaya önemli avantaj sağlar.

Sosyal Medya Ajans

Pazarlama stratejisi özellikle zaman ve emek ister. Marka ve firmaların ajanslarına başvuru başlar ve ajanslar markaların ürünlerini, sosyal medya hesaplarını ve hedefteki kitleleri ilgili inceleme yaparak önemli araştırmaya girmektedirler. Sürecin başarılı bir şekilde tamamlanması ajansların önemli görevleri arasındadır. Kitlesi belirlenen markanın sosyal medya hesap yönetimi kolay bir şekilde yapılır. Hedef kitle ile ilgili pazarlama stratejisi gerçekleştirilir ve kullanılacak dilden paylaşım gerçekleştirilerek zamana kadar her bir husus bu stratejiye katılır.
Marka ve müşteriler ile ilgili kaliteli iletişim ve bağlantı kurma da başarılı olan sosyal medya ajans ile firma ve marka bilinirliği artış gösterirken doğru seviyede satışlar da artmaktadır.

 • Hedefte olan kitleyi genişletme
 • Satışların artırılması,

gibi sıralanmaktadır. Marka değerini, hedefte olan kitleye net olarak hitap edecek içerikler sağlayarak yükseltmek, sosyal medya pazarlama hizmetlerinde bulunur. Alınacak olan hizmet ile hedefteki kitle ile iletişim güçlü hale getirmek ve ilişkilerin kuvvetlendirilmesi ile ilgili size garanti sağlamaktadır. İçerik üretimi, sosyal medya reklamları ve kullanıcı etkileşimi odaklı olarak çalışmamızdan başarısızlık durumu olmaz.

Sosyal Medya Danışmanlık Ücretleri

Birçok ülkede sıklıkla kullanılan sosyal medya, markaların kariyerleri açısından önemli bir noktadır. Sosyal medya danışmanlığı da sınırsız alanda büyük bir istihdamı bulunan meslektir. Bu sektörde uzman olan insanlar birçok farklı alanda çalışabilmesi mümkündür. Sürekli olarak arayışta olmaları ve çalışılacak müşterilerin belirlenmesinde yeterliliklerinizi değerlendirilmesi gerekir.

Gelen teklifleri değerlendirerek doğru ve iyi bir marka ile çalışma sağlayabilirsiniz. Global marka danışmanları ile ilişkisi ve danışman görevleriyle yerel marka danışmanlarının çalışma tarzları aynı olmaz. Sosyal medya danışmanlık ücretleri farklı olabilmektedir. Bir marka birden fazla danışman ile çalışabilir. Çalışanlara yönelik ayrılan finansman, sağlamış oldukları kazanca veya çalışanların çalışma saatlerine göre değişiklik göstermektedir.

Ankara Sosyal Medya Ajansları

Ankara sosyal medya ajansları, işletmeyi büyütmek ve birçok kitleye ulaşabilmek için gereksinim olunan pazarlama ve tasarım gibi hizmetler sunmaktadır. Dijitalleşmenin daha çok yaygın olduğu bir ortamda başarıyı yakalamak için bir sosyal medya ajansı ile çalışmak zorunludur. Sosyal Medya Ajansları Instagram, Linkedin ya da Facebook gibi sosyal mecralarda profil sahibi ya da arasıra paylaşım gerçekleştirmek daha fazlasını sağlamaktır. Planlama, hedefleme, tasarım dilinin oluşumu gibi farklı uzmanlıklardan beslenip markaya yönelik algının oluşmasına yardımcı olmaktadır.

Ankara Sosyal Medya Yönetimi

Dijital ortam olan firmaların en fazla yararlandığı hizmetlerden olan Ankara sosyal medya yönetimi olarak karşımızda yer alır. Sosyal medya geniş kitleler tarafından kullanıldığı için satışların artırılması, marka, ürün, hizmet ya da firmaların bilinirliğinin sağlanması ile önemli görevler üstlenir ve ayrıca firmaların reklamla ilgili harcanacak masraflardan da tasarruf etmelerine yardımcı olmaktadır. Sosyal medya hesaplarının açılması, bu hesapların geniş kitlelere ulaşılabilmesini, düzenli olarak paylaşım olması, reklam verilmesi, gönderilerin yayını gibi hizmetler sunmaktadır.

Sosyal Medya Danışmanlığı Ankara

Sosyal medya ağları, birçok kişini sıklıkla kullandığı platformlardır. Birçok kişi işlerini, bu ağlar üzerinden gerçekleştirmektedir. Bu da sosyal medya danışmanlığı Ankara hizmetlerine yönelik istekleri artırmaktadır. Hizmet kapasitesine bakılmadan her türlü işletmeden birçok tanınmış kişiye, haber kanallarına ve her bir meslekten olan kullanıcı sosyal medyayı tercih etmektedir.
Her türlü ihtiyaca aynı anda cevap veren sosyal medya, dijital dönemin doğal getirisi durumundadır. Ancak, herkes tarafından çok sık kullanılan sosyal medyanın kullanımında dikkatli olunması gerekmektedir. Ankara Sosyal Medya Uzmanı, bu hizmetler konusunda size önemli destek sağlamaktadır.

Ankara Sosyal Medya Ajansı

Sosyal medya, tanıtım ve reklam için oldukça önemlidir. Sosyal Medya yönetimi ile hizmetlerini sunan firmaların büyük ilgi gösterdiği hizmet olarak ön planda yer alır. Dijital süreçte, internet ve sosyal medya kullanımlarının sürekli bir şekilde artması, sosyal ağların dijital pazarlamanın odağı durumuna gelmiştir.

Ankara sosyal medya yönetimi profesyonel bir şekilde yapıldığında, firmaların tanıtımlarına yönelik önemli bir hizmet gerçekleştirir ve müşteri kitlelerini kısa bir sürede genişletirler. Ankara sosyal medya ajansı olarak bölgede hizmet veren birçok firma yer almaktadır. İşletmelerin ihtiyaçlarının sürekli artmasından dolayı, bu sektör içerisinde hizmetlerini sunan firma sayısı da oldukça artmıştır.

Ankara Sosyal Medya Uzmanı

Ankara sosyal medya uzmanı olarak, sosyal medya mecralarının reklamları için web sayfası, link ekleme de markanın kullandığını internet sitesine kullanıcı desteği verirken, proje ve ürünleri önemli bir kitleye ulaştırıyoruz. Sosyal medya reklamlarından yararlanmak isterseniz;

 • Youtube
 • Twitter
 • Facebook
 • Linkedin
 • Foursquare
 • Pinterest
 • Google

gibi medya ağlarından reklamlarınızı yayınlayabilmek için bu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bu sosyal medya ağlarında hedeflediğiniz kitlenin dikkati çekecek reklamları kaliteli ve sosyal ağlara göre formalı bir şekilde düzenleyip, paylaşımlarını gerçekleştirerek hedeflerinizi ve kurumsal yapıda olan imajınıza destek oluruz.

Ankara Sosyal Medya

Sosyal Medya platformları birçok firmanın, ajansın, medya kuruşlarının ve seslerini etkili bir şekilde duyurmak istedikleri alanlardır.  Her bir kişinin ihtiyaçlarına cevap veren medyadır. Ankara sosyal medya ajansı her açıdan insanlara destek olmak için yanınızdadır. Sosyal medya’da bir ağ oluşturulmak istendiğinde, kaliteli işlemler ile size destek oluyoruz.

Ankara Medya Ajansları

Ankara medya ajansları bu alanda her anlamda daima yanınızda olmaktadır. Sosyal medya da bir ağ açmak istenirse, bizden alınacak bilgi ile daha kaliteli işlemler yapılabilir. Ek olarak sosyal medyada hakkınızda konuşulanlar içinde bilgi toplayabiliyorsunuz.

Sosyal Medya Ajansları

Sosyal medyanın internet dünyasında geniş bir yer kaplaması, firmaların geleneksel olan kanallar dışında farklı sosyal mecralardan pazarlamayı odak haline getirmiştir. Firmalar sosyal medya platformları olmadan yaşamlarını devam ettiremezler. Sosyal medyanın etkin bir şekilde kullanımı gerekir. Sosyal medya pazarlaması için zamanlarını, emeklerini ve maddi imkânlarını ortaya yatırırlar. Bu durum birçok ajansın zorlanmasına sebep olmuştur. Sosyal medya ajansları, işletmeler ve markalar adına pazarlamanın yükünü taşıyabilmek için oluşmuştur.

Sosyal Medya Danışmanlığı Fiyatları

Türkiye'de dijital pazar kullanımı istenilen seviyede bulunmaz fakat sektörler arası rekabetin üst seviyeye çıktığı görülür. Reklamcılık dijital platformlara doğru kaymıştır. Bunun sonucunda hiçbir firma Sosyal Medya Danışmanlığı Fiyatları ile ilgili bilgi alıp danışmanlardan yardım alma yoluna gitmektedir. Şirketler markalarını danışmanlara vererek önemli ve yüksek bir verim sağlamayı isterler. Şirketler sosyal alanlarda olmak istediklerinde bu işin başlangıcında gerekli olan bütçenin hazırlanıyor olması gerekir.

Şirketlerin beklentisinin neler olduğunu doğru olarak tespit etmek ve beklenenleri uygun olarak belirtmelidir. Sosyal medya danışmanı ile çalışmak marka reklamını ve verimliliği açısından başarılı sonuçlara ulaşmayı sağlar. Dijital ortamların reklam maliyetleri diğer alanlara göre düşük seviyede de olsa getirisi yüksektir.

Sosyal Medya Firmaları

İçinde olduğumuz çağın popüler mecraları sosyal medya platformları, markalar açısından önemli avantajlar sunmaktadır. Sosyal medya firmaları için önemli olan ve bu alanlarda yaptıklarına bakıldığında;

 • Veri Toplama, analiz
 • Doğrudan Tanıtım
 • Kurumsal Kimlik Desteği
 • Organik Etkileşimler

En iyi Sosyal Medya Ajansları

En iyi sosyal medya ajansları ile şirketinizin tanıtımını yaptırabilir veya ürünlerinizi satabilirsiniz. Sosyal medya ajansları ile bu hizmeti gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal medya ile kullanılan platformlara bakıldığında,

 • Instagram
 • Linkedin
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Plus
 • Windows Live

gibi platformlarda size kaliteli reklam hizmeti sağlanmaktadır. Sosyal medya platformları ile ürünlerinizi çok daha fazla kitleye ulaştırabilirsiniz. Bu gibi kaliteli hizmetleri almak için sosyal medya ajansları ile ilgili araştırmada bulunarak, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sosyal Medya Ajansı Ne Yapar?

Sosyal medya ajansı ne yapar diye merak edenler konuyla ilgili kullanılan sosyal platformların kaliteli ve profesyonel olarak hazırlanılmasında bu ajanslar ile çalışabilirler. Hesapların uzmanlar tarafından yönetilmesini isterseniz sosyal medya ajansları ile anlaşma sağlayabilirsiniz.Hesaplarınızı kontrol ederek, yönetecek uzmanlar ile şirketin reklamı, tanıtımı, ve filmler dışında firma tarafından sağlanan hizmetlere ve ürünlere olumlu olarak geri dönüş alarak, geleceğe dair stratejik planlamalar ortaya konabilir. Bununla ilgili hizmetler alarak iyileştirme ve geliştirme yapılacak ajanslar ile işlerinizi yapabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cumhuriyet Mahallesi Zafer Meydanı Zafer İş Hanı No: 7 Kat: 4 Daire: 13 Çankaya / Ankara – Türkiye

Telefon: 0312 911 31 49

E-Posta: info@softajans.com

Kendimizden bahsetmek ve projelerinizi dinlemek için sizi her zaman bir kahve içmeye bekleriz.

Mesaj Gönderildi

Sosyal Medya Danışmanlığı Sıkça Sorulan Sorular

Arayın