Reklam Vermek İstiyorum

Googe Adwords

İnternete Reklam Vermek

Reklam vermek istiyorum konusunda en sık kullanılan internet reklamcılık yöntemlerinden biri Arama Motoru Pazarlamasıdır. Bunun yanında Google’a reklam verme de hepsinin başında gelir. Verilen reklamların faydası web sitelerin konumlandırmasını iyileştirmeye olanak sağlamasıdır. SEM teknikleri olsa da ürün ve hizmetlerin ya da içeriklerin reklamlarını Google ADS reklamcılık hizmeti ile vermek mümkün olur.

İnternet reklam verme kullanıcıların alakalı arama sonuçlarında görüntülendiğinden kullanıcıların internet sitelerini bulması çok daha kolay olacaktır. Arama motoru Google reklamcılığı en fazla ana amacı web trafiği ve dönüşüm elde etmek olan reklam verenler tarafından tercih edilir. Bu tür reklamlar ile ürünleri arayan kullanıcılara ulaşmak çok daha kolaydır. Bunun yanı sıra en basit ve en verimli dijital pazarlama teknikleri arasında yer alır.

Afiş (Banner) Reklam Verme

Afişler, çevrimiçi reklamcılığın en iyi bilinen şekillerinden biridir. İnternete reklam verme için sıklıkla kullanılır. Afişler internete reklam verme alanında görülen ilk reklamlar olma özelliğine sahiptir.

Farklı format, boyut ve tasarımlara sahip olan reklamlar web sayfalarına stratejik bir şekilde konumlandırılarak oluşturulur. Reklam vermek site sahipleri açısından oldukça önemlidir. İlanı tıklayan kullanıcılar seçtikleri siteyi kolay bir şekilde görüntüleyebilirler. İnternette reklam verme konusunda öncelikle Google ADS ya da sosyal ağlarda reklam verme seçeneklerinin göz önünde bulundurulmalıdır.

adwords hizmetleri
yeniden pazarlama
Yeniden Pazarlama ile Reklam Verme
Sitenizi ziyaret eden kullanıcılara farklı platformlarda, yeniden pazarlama kampanyaları ile reklamlarınızı tekrardan gönderin.
arama ağı
Google Arama Ağı Reklam Verme
Arama ağı reklamları ile hedef kitlenize istediğiniz arama sorgularında reklamlar yollayabilirsiniz. Ayrıca reklamlara tıklanmadıkça ödeme yapmazsınız
ürün listeleme reklamları
Google Alışveriş Reklamları
Google Merchant Center ürün listeleme reklamları sayesinde e-ticaret sitenizde ürünlerinizi pazarlayın.
telefon arama reklamları
Telefon Arama Reklamı
Ürün ya da hizmetlerinizi arama motorlarında arayan kullanıcılarınızla direk telefon görüşmeleri yapmak için mobile özel tıkla ve ara reklamlarını kullanabilirsiniz.

İnternet Reklam Paketleri

Reklam Vermek İstiyorum
Bronz
 • Anahtar Kelime Planlama
 • Hedef Kitle Danışmanlığı
 • Sitenize Uygun Diğer Öneriler
 • 50 Anahtar Kelime
 • 7 Gün Kampanya Süresi

2000 TL+KDV

SATIN AL
Reklam Vermek İstiyorum
Gümüş
 • Anahtar Kelime Planlama
 • Hedef Kitle Danışmanlığı
 • Sitenize Uygun Diğer Öneriler
 • 100 Anahtar Kelime
 • 15 Gün Kampanya Süresi

4000 TL+KDV

SATIN AL
Reklam Vermek İstiyorum
Altın
 • Anahtar Kelime Planlama
 • Hedef Kitle Danışmanlığı
 • Sitenize Uygun Diğer Öneriler
 • 200 Anahtar Kelime
 • 1 Ay Kampanya Süresi

8000 TL+KDV

SATIN AL

Google ADS Reklam Verme

İşinin ehli bir Google Premier İş Ortağı ile anlaşarak AdWords deneyimlerinden siz de faydalanın.
100%

Artan Müşteri Sayısı

Google AdWords ile sitenize yeni ziyaretçiler çekebilir, satışları artırabilir ve mevcut müşterilerinizin firmanıza bağlılığını sağlamlaştırabilirsiniz.

100%

Tıklama Başı Ödeme

Google AdWords reklamları sabit ücretlerle çalışmadıkları için reklamlarınızın ne kadar görüntülendiklerine göre değil tıklanma sayılarına göre ödeme yaparsınız.

100%

Raporlama ve Bilgi

Google AdWords hesabınıza giriş yaptığınızda reklamlarınızın performansını izleyebilirsiniz. Aylık özetlerle tüm istatistikleri görüntüleyebilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz.

100%

Bölgesel Yayınlanabilir

Ürün ve hizmetlerinizi belirlediğiniz bölgelerdeki müşterilere ulaştırmak için reklam alanlarınızı bölgesel bazda ayarlayabilirsiniz. Hizmet sunduğunuz bölgelerdeki ya da yakın çevrenizdeki müşterileri seçerek sadece hedef kitlenize uygun reklamlar yayınlayabilirsiniz.

İnternet Reklam Danışmanlığı

İnternette reklam vermek işlemi blog yoluyla yapılacaksa hikâye anlatımı ve markalı içerik yolu ile gerçekleştirilmelidir. Bir deneyim ve hikâye etrafında reklam yaratan bu çalışmalar ile dolaylı reklamcılık gerçekleştirilir.

Reklam verme siteleri yanında blog üzerinden bu şekilde reklam verme nispeten yeni uygulanan uygulamalar arasında yer alır. Bu nedenle avantajları hala anlaşılabilmiş değildir.

İnternete reklam vermek için bloglar ile anlaşılması işbirlikçi reklam olarak ifade edilebilir. Bu şekilde blogların potansiyellerinden faydalanılabilir. Ürünler ve hizmetlerden övgüyle bahsedilen makaleler ile sektördeki liderlerin değerlendirilmesi de mümkün olur. Bunun yanında ürün, hizmet ya da her ikisi için yararlanılabilecek diğer şeyler sunulabilir.

Sosyal Ağlarda Reklam Verme

Sosyal ağların büyük kısmı, mesaj ve içeriği tanıtıyor ya da belirli reklamlar oluşturuyor olsa da bunun yanında platformlarda doğrudan reklam oluşturma seçenekleri de bulunur. İnternette reklam verme için Twitter, Facebook, LinkedIn, Youtube, İnstagram kullanılabilir.

Sosyal medya reklamcılığı firmaların hedef kitlelerini segmentlere ayırmasına yardımcı olur. İnternetten reklam yapmak firmaların hangi grup insanlara ulaşmaya çalıştığını seçmesine olanak tanır.

İnstagram da reklam vermek promosyon mesajları ile daha fazla insana ulaşmaya olanak sağlar. Bu şekilde sitelerin daha üst sıralarda yer alması ve başarılı sonuçlar elde etmesi mümkün olur.

Sosyal ağlardaki tanınırlığın en üst seviyelere çıkarılması adına İnstagram reklam vermek işleminin doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi son derece önemlidir. Bunun için de dijital stratejilerin doğru bir şekilde çizilmesi gerekir. Tanınırlığın artması, sosyal profile ve web sitelerine kişileri çekmek açısından oldukça önemlidir.

E-Posta Pazarlama Reklamcılığı

Google ye reklam vermek yaygınlaşmadan önce insanlar uzun süre bu şekilde reklam verme yöntemini kullanmışlardır. Günümüzde dijital reklamcılığa karşı bağışıklık kazanılması nedeniyle e-posta reklamları doğrudan spam klasörüne düşer.

E-posta pazarlaması bu durumla alakalı değildir. İnternetten reklam yapmak çok daha ileri giderek dijital pazarlama stratejilerinin bir parçası haline gelebilir. Bu yöntem Google reklam verme gibi bir reklam biçimi değildir. Bunun dijital stratejinin bir parçası olarak düşünülmesi gerekir.

Video Reklamcılığı

Günümüzde internet ortamında oldukça fazla içerik üretimi gerçekleştirilir. İnternet reklam için video reklam ayrı bir öneme sahiptir. Günümüzde en iyi reklamcılık seçenekleri arasında yer alır.

Viral videolar sürekli olarak büyüdüğü için yalnızca Youtube ve Vine videolarına ayrılmış sosyal ağlar da bulunur. Web sitesi reklam verme için bu yöntem tercih edilebilir. Youtube, Dailymotion, Vimeo kullanılarak yapılan video reklamlar web siteleri ve Google arama sonuçlarına yerleştirilebilir.

Google Reklamları Nasıl Doğru Bir Şekilde Çalıştırılır

Google reklamları lokal bir alanda işletmeye birkaç kilometre uzaklıktaki alanda potansiyel müşterilere ulaşabilecek şekilde gerçekleştirilebilir. Bunun yanında tüm bölgelerde ve ülkelerde reklam çalışmaları da yapılabilir. Google ADS sayesinde ne kadar kişi ile tanışmak isteniyorsa o çerçevede reklam yapmak mümkün olur.

Google ADS reklam seçeneklerinde bir kullanıcı bir ürün ile ilgili arama yapıyorsa bu ürünler ile alakalı reklamlar gösterilir. Fakat kullanıcılar reklama tıklamazsa o zaman reklam ücreti alınmayacaktır. Bu da kişilerin bakiyelerinden herhangi bir düşme olmayacağı anlamına gelir.

Google reklamlarının görüntülenmesi aşamasında kişilerden ücret alınması gibi bir durum söz konusu değildir. Reklam ücretlendirmeleri yalnızca potansiyel müşterilerin reklamı tıklaması, Youtube’da video izlenmesi ya da işletmelerin telefonla aranması durumlarında gerçekleşir.

Firmalar ne kadar reklam bütçesi ayırmak istediklerine kendileri karar verebilirler. Bir anahtar kelime belirlendiğinde ve kullanıcılar Google üzerinden bu anahtar kelime ile ilgili arama yaptıklarında tüm sonuçların karşısında çıkmak adına tercih yapılabilir. Bunun için ayrılacak bütçe de buna uygun olmalıdır.

Google partner ajansı seçimlerinde rozetli ajansların tercih edilmesine özen gösterilmesi oldukça önemlidir. Facebook da reklam vermek de en çok tercih edilen yöntemler arasında yer alır. Firmamızdan konu ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cumhuriyet Mahallesi Zafer Meydanı Zafer İş Hanı No: 7 Kat: 4 Daire: 13 Çankaya / Ankara – Türkiye 

 Telefon: 0312 911 31 49 

E-Posta: info@softajans.com

Kendimizden bahsetmek ve projelerinizi dinlemek için sizi her zaman bir kahve içmeye bekleriz. 

Mesaj Gönderildi
Arayın