İçerik Yönetimi

İçerik Yönetimi

Firmaların sanal mecradaki temsilcileri web siteleridir. Müşterilerle buluşmanın en hızlı noktası olan internet sitelerinin güncel, dinamik ve işlevsel olmaları, şirketlerin kazancını artırmak için önemlidir.

Soft Ajans içerik yönetimi hizmeti ile internet sitenizin hem altyapısında hem de ön yüzünde gerek duyulan değişimler titizlikle yapılır. Tasarım ve yazılım konusunda uzmanlaşmış ekibimiz, pek çok probleme uygun çözümler sunar.

İçerik yönetimi projelerinin basit düzenlemelerden ibaret olduklarına dair yanlış bir inanç vardır. Kullanıcılara faydalı işlevler sunabilmek için iyi bir içerik yönetimi projesi hazırlanmalıdır.

İçerik Yönetimi Danışmanlık Hizmetleri

10 yıllık deneyim ve iş bilgimiz ile doğru proje, doğru yönetim diyoruz.

İçerik yönetiminin olmazsa olmazları

Soft Ajans olarak sunduğumuz İçerik Yönetimi Hizmeti ile firmaların web sitelerini kolay bir şekilde denetleyebilmelerine olanak sağlamaktayız. 

İçerik yönetiminin titizlikle uygulanması gereken bir süreç olduğunun farkında olarak uzman ekibimizle birlikte hareket ediyoruz.

  • Kullanıcı dostu alt menüler ve basitleştirilmiş bir web ara yüze sahip olmalı,
  • Eklentilere ve sonradan çıkabilecek fonksiyonlara karşı hazır olması gerekir,
  • Oluşabilecek herhangi bir problemde anında denetleme imkanı sunabilmeli.

İçerik Yönetimi İle Nerede Olursanız Olun Web Sitenizi Kolayca Yönetin

Herhangi bir yerden internet sitenizi yöneterek, müşterilerinizle çok daha hızlı ve kolay bir şekilde iletişim kurabilir, ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize tanıtabilirsiniz. Hiç kimseye bağlı olmadan dilediğiniz yerden sitenizi güncelleyebilir ve böylece zamandan tasarruf edebilirsiniz. Size özel olarak hazırladığımız içerik yönetim sisteminin ara yüzünü kolayca kullanabilir, HTML ve kodlama bilmenize gerek kalmadan yazı ya da resim ekleyebilir, güncelleme yapabilir ya da silebilirsiniz.

Yalnızca internet tarayıcınızı kullanarak hızlı ve rahat bir şekilde içerik güncellemelerinizi yapabilir, maliyetlerinizi azaltabilirsiniz. Müşterilerinize ulaşmanın en kolay ve ucuz yolu olan haber veya kampanyalarınızı sitenizden duyurabilirsiniz.

Sitenizin Kontrolü Sizde Olsun

Firmanızı nasıl yönetiyorsanız internet sitenizi de aynı şekilde yönetebilirsiniz. Ziyaretçilerinizi güncel ilanlarınızdan haberdar ederek, hizmetlerinizden bahsederek ya da çalışmalarınızı yayınlayarak potansiyel müşterilere çevirebilirsiniz.

Hem Zamandan Hem de Paradan Tasarruf Edin

İnternet sitenizi güncelleyebilmek için yazılımcı ya da web tasarımcı olmanız gerekmez. Kolay kullanışlı içerik yönetim sistemi sayesinde 7/24 sitenizin güncellemelerini yapabilirsiniz. Yalnızca web tarayıcınızı kullanarak sayfalarınızın yönetimini sağlayabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cumhuriyet Mahallesi Zafer Meydanı Zafer İş Hanı No: 7 Kat: 4 Daire: 13 Çankaya / Ankara – Türkiye

Telefon: 0312 911 31 49

E-Posta: info@softajans.com

Kendimizden bahsetmek ve projelerinizi dinlemek için sizi her zaman bir kahve içmeye bekleriz.