Eryaman Web Tasarım

Eryaman Web Tasarım

İnternet teknolojisinin gelişmesiyle ortaya çıkan dijital dünyada yer alabilmek günümüzde çok önemli bir hale gelmiştir. Burada yer almak için kullanılabilecek en etkili yol şüphesiz ki web tasarımıdır. Web tasarım hizmetleri alınarak internet dünyasında önemli bir konuma gelmek mümkündür. Web tasarım noktasında ise beklentilerin tam olarak karşılanması, sitelerin hem özgün hem de şık olarak oluşturulması son derece önemlidir. Eryaman Web Tasarım olarak sizelere en iyi web tasarım hizmetini sunmaya çalışıyoruz.

Buradan alınacak olan sonuçlar, internet dünyasında nerede olacağınızı direkt olarak etkilemektedir. Eğer sizde bu dijital dünyada yer almak istiyorsanız, tasarım noktasında başarı olmaktan başka çarenizin olmadığını bilmelisiniz. Web tasarımın birçok unsurdan oluştuğu bilinmeli ve sitenizin bu unsurları taşıması gerekmektedir. 

Web Sitenizden Memnun Değil misiniz?

Bir web siteniz var fakat bu site beklentilerinizi karşılamıyor mu? Bir türlü istediğiniz katkıyı size sunmuyor mu? Sitenizin detaylı teknik analizini ücretsiz olarak yapabiliriz

Kurumsal Web Tasarım

İnternet dünyasının geldiği nokta dikkate alındığında kurumsal yapıya sahip olan firmaların burada olmaması düşünülemez. Dijital dünyada yer alacak olan firmaların mutlaka bir web sitesine sahip olması gerekir. Web tasarım sürecinde sitede kullanılacak olan renklerden logoya varıncaya kadar tamamının özenli bir şekilde seçilmesi ve bunların tamamının kurumsal kimliği tam olarak yansıtması gerekiyor.

Kurumsal web tasarım olması gereken en önemli husus özgünlüktür. Kullanılacak olan tasarımın mutlaka özgün olması ve farklı bir site tarafından kullanılmaması gerekir. Web siteleri incelendiğinde birçoğunun hazır şablonlar üzerine yapıldığı görülmektedir. Kurumsal bir web sitesi için bu durum çok büyük dezavantajdır. Eryaman Web Tasarım olarak, siz değerli müşterilerimize bu noktada farklı çözümler sunuyor ve sitenizin tamamen özgün olmasını sağlıyoruz. Siteniz hem özgün ve benzersiz bir tasarıma sahip hem de teknolojiyle uyumlu olacak.

SEO Uyumlu Web Tasarım
Arama motorları ile yapılacak olan aramalarda sitenizin üst sıralarda yer almasını istemez misiniz?
Mobil Uyumlu Web Sitesi
Gelişen teknolojiyle birlikte insanların kullanmaya başladığı mobil cihazlar giderek yaygınlaşıyor. İnsanlar internet sitelerine bu cihazlardan da bağlanıyor. Web sitenizi bu cihazlara uyumlu hale getirerek daha fazla insan tarafından ziyaret edilmesini sağlayabilirsiniz.
Kreatif Web Tasarım
Tamamen size özel olarak tasarlanan, özgün ve teknolojik sistemlerle uyumlu olan web siteniz ile bir adım öne çıkabilir ve rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Web Tasarım

Web tasarımınızın kullanıcı dostu olması çok önemlidir. Sitenize giren ziyaretçilerin sorunsuz bir şekilde istediği bölüme ulaşması ve aradığını rahat şekilde bulması sitenizin temsil etmiş olduğu kurumsal kimliğe olumlu olarak yansıyacaktır.

Sade bir tasarım ile ziyaretçiler sitenizde daha fazla zaman geçirecek ve sadık ziyaretçi kitleniz oluşmaya başlayacaktır. Bu ise sitenize dolayısıyla da firmanıza olumlu bir katkı sunacaktır. Kullanıcı dostu web tasarımları bunun için çok önemlidir.

Mobil Uyumlu Web Sitesi

Mobil cihazların kullanımının yaygınlaşması, sitelerin mobil uyumlu web tasarım yapılması  zorunlu hale getirmiştir. Aksi durumda mobil cihazlarda tam olarak açılmayan siteler, ziyaretçiler tarafından tercih edilmeyecektir. Bu da ziyaretçi kaybı anlamına gelecektir. Responsive web tasarımı sayesinde ziyaretçiler hangi cihazdan sitenize girer ise ona uyumlu olarak açılacak ve bu da ziyaretçilerin sitede daha fazla zaman geçirmesi anlamına gelecektir.

Yapılan araştırmalara göre Türkiye’deki internet kullanıcılarının yarıdan fazlası mobil cihaz kullanmaktadır. Bu oran dikkate alındığında bir web sitesinin neden mobil uyumlu tasarım olması gerektiğini tek başına ortaya koyar.

SEO Uyumlu Web Sitesi

İnternet sitelerine ulaşmak isteyen kullanıcılar çoğu zaman arama motorları üzerinden bunu gerçekleştirmektedir. Arama motorlarındaki sıralamada yukarılarda olmak için web sitelerinin SEO uyumlu olması gerekir. Bu uyum, direkt olarak ziyaretçi sayısının fazla olmasını sağlayacak ve sitenin amacına çok daha rahat bir şekilde ulaşmasının önünü açacaktır. Bu nedenlerden dolayı firmanızın web sitesinin mutlaka SEO uyumlu olması gerekir. Eryaman Web Tasarım olarak size SEO uyumlu web siteleri oluşturma noktasında gerekli desteği vermekteyiz.

Hızlı ve Güvenilir Web Siteleri

İnternet kullanıcılarının site seçimini etkileyen hususlardan birisi sitenin hızıdır. Eğer bir site yeterince hızlı değil ve giren ziyaretçiler bir süre beklemek zorunda kalıyor ise bu durum organik ziyaretçi sayısının azalmasına neden olacaktır. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalınmaması için sitelerin optimizasyonu yapılmalı ve daha hızlı hale getirilmelidir.

Sitelerin güvenlik noktasındaki özellikleri de son derece önemlidir ve ziyaretçi sayısını direkt olarak etkilemektedir. Eğer siteniz Google tarafından güvensiz olarak görülüyor ise bunu ziyaretçilere bildirecek ve bu da ziyaretçilerin sitenize girmesini engelleyecektir.

Eryaman Web Tasarım Ajansı olarak sizlere hızlı ve güvenli web siteleri tasarlıyoruz. Böylece hizmetleriniz için web siteniz çok daha etkili olacaktır.

Bizimle İletişime Geçin

Formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cumhuriyet Mahallesi Zafer Meydanı Zafer İş Hanı No: 7 Kat: 4 Daire: 13 Çankaya / Ankara – Türkiye

Telefon: 0312 911 31 49

E-Posta: info@softajans.com

Kendimizden bahsetmek ve projelerinizi dinlemek için sizi her zaman bir kahve içmeye bekleriz.